Przepustowość sieci Internet & Clinic
#3

jerryapple napisał: Dla opcji 1 można wybrać, aby przejść z obecnego modemu, nawet jeśli nie obsługuje prędkości do prędkości 100Mbps nowe, Starhub nie będzie "na siłę", aby kupić nowy modem, jeśli nie chcą. W przypadku opcji 2 aktywacja powinna być zniesiona off, jak zmieniają się od obecnej niskiej prędkości do planu włókna 100Mbps. Instalacja i router powinien być wolny, jak również. W przypadku wariantu 1, to co myślałem zbyt i chętni na podjęcie. Wystarczy, że nie może być w pełni wykorzystując prędkość 100 Mbps. Ale myślę, że jest w porządku i będę musiał kupić sobie nowy modem + router Mocowanie kabla 100 Mbps w przyszłości. Co lubię też jest mój pulpit może nadal korzystać z sieci LAN, podczas gdy reszta mojego domu można dostać się z punktu bezprzewodowego pokrycia włókien w moim salonie, który jest obecnie "martwa strefa". W przypadku wariantu 2, nie byli pytani o zwolnienia, ale do tej pory, sprzedawca jest dość lepka kiedy zapytałem wczoraj o udzielenie mi bezpłatnego Modem / Router i aktywację w ogóle. Nie jestem aż tak zależy na tej opcji, ponieważ oznacza to, mój pulpit musi aktywować wewnętrzną sieć bezprzewodową, zamiast połączenia przez kabel, jak mój punkt włókno jest w salonie. A ja nie jestem też pewien, czy zasięg sieci bezprzewodowej może obejmować mój pokój komputerowy, który jest drugi koniec mojego domu z punktu włókien. Obecnie moim salonie jest strefa martwa, jak już wspomniano powyżej.
Reply


Messages In This Thread
Przepustowość sieci Internet & Clinic - by n3epvva - 08 Dec 2016, 04:08 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by silvia.capuzzo - 08 Dec 2016, 04:09 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by sreejithanagha - 08 Dec 2016, 04:10 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by russell.perrin - 08 Dec 2016, 04:11 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by khyati070297 - 08 Dec 2016, 04:12 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by rishal.me - 08 Dec 2016, 04:12 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by mistyijensen - 08 Dec 2016, 04:13 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by brian.altoft - 08 Dec 2016, 04:14 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by dearadioo7 - 08 Dec 2016, 04:15 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by karina8101 - 08 Dec 2016, 04:16 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by piranhaxe - 08 Dec 2016, 04:16 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by shubhangidreams - 08 Dec 2016, 04:17 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)