Przepustowość sieci Internet & Clinic
#8

Hi Maylyn Wydajesz się być ekspertem w EA- N66 i mam nadzieję, że może mi pomóc . Używam mojego EA- N66 jako przedłużacza bezprzewodowego przedłużyć 150Mbps Singtel bezprzewodowo z moim Asus RT- N56U ( punktu dostępowego ) Zespół powtarzam to pasmo 5GHz Po podłączeniu za pomocą mojego MacBooka Pro do sygnału EA- N66 , nawiązuje połączenie bezprzewodowe , ale nie ma danych są przesyłane . Jednak po podłączeniu macbook wifi na Asus RT- 56U , nie ma żadnych problemów z bezprzewodowej transmisji danych. Ten problem łączenia się z EA- N66 dzieje się za każdym razem , gdy włączam Macbook lub po przełączeniu się na paśmie 2,4 GHz iz powrotem do pasma 5GHz . Co mam w końcu robić za każdym razem dzieje się to odnowić swoje uprawnienia dzierżawy DHCP na moim Macbook i będzie prawidłowo podłączyć ponownie. Podłączanie mojego MacBooka poprzez LAN do EA- N66 działa perfekcyjnie , ale to nie jest to, co kupiłem EA- N66 do pracy na początku. Co wydaje się być problemem? Uprzejmie szukając swoje porady eksperta Dzięki
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)