trzeba doradzić - układanie kabli światłowodowych / punktów
#4

slowpoke napisał: Hi ekspertów, Jestem remontu mojego domu i chciałbym do osiągnięcia następujących celów: 1) oglądać TV kablowa (mio lub SCV, niezdecydowani) w salonie. Chcę minimum Komputery w konsoli tv. Wiem, na SCV, to będzie oznaczać dekoder SCV i mio, będzie to modem i tv box. 2) chcę cały sprzęt do internetu związane przechowywane w magazynie - czyli bezprzewodowego routera i modemu, NAS, jeśli to możliwe. nie podoba mi się to w konsoli tv. Czy mogę wiedzieć, w jaki sposób można to osiągnąć? 1. Włókno światłowodowe punkt w magazynie w przeciwnym razie ONT będą musiały znajdować się w salonie. 2. uzyskać wykonawcę układania kabli cat6 z magazynu do salonu i sypialni. Proponuję 2 punkty w salonie i 1 dla każdego pokoju (2, jeśli koszt nie jest problemem). 3. zakończyć kable w składziku na patch panelu (od 8 do 12 portów w zależności od tego, ile linie skończyć się) oraz Keystone / płyta czołowa w salonie i sypialni. Z 2 punkty kablowych w salonie, będziesz mieć możliwość elastycznego umiejscowienia głównego routera albo w salonie lub składzik na pokrycie zdarzenia nie jest idealny. Plus jeśli subskrybować cyfrowym głosem, 2. Punkt kabel może działać jako linia głosowa od ONT do DECT telefon w salonie.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)