potrzebujesz pomocy ponownego GFX
#4

Blehana napisał: Lol miałem podobny problem z Asus GTX 460 , to po prostu nie zaakceptuje kierowców niezależnie od wersji użyłem . To był w stanie uruchomić się i wszystko, ale może korzystać tylko z okna standardowego sterownika VGA. I błysnął firmware i nadal nie będzie działać. Powiedziano mi , że to wadliwa iw końcu zrezygnował i rzucił ją. Nie mówię, że powinieneś rzucić je dalej, ale wydaje się, że karta ma problemy. Mogłaby być czas na nową. Jeśli twoi rodzice są przy użyciu starego zarys podstawowych celów , prosta karta low end jak GT610 będzie więcej niż wystarczające , chyba że chcesz grać Battlefield 4 ! dzięki! kupiłem GT610 spróbować, ale ten sam problem crops się .. Nie można zainstalować sterowników. dość poirytowany nvidia , jak czytałem , że dużo ludzi w obliczu podobnych problemów ? ostatecznością jest teraz sformatować ciąg ZZZZ pc
Reply


Messages In This Thread
potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by sanjay.suryavansi - 09 Dec 2016, 12:02 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by prac.anad.pozycja - 09 Dec 2016, 12:02 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by basa414 - 09 Dec 2016, 12:03 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by mindirae0 - 09 Dec 2016, 12:05 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by nrezaeipl - 09 Dec 2016, 12:06 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)