RT- N66U transferu plików , gdy powoli w sieci bezprzewodowej
#2

crappyfish napisał: Cześć chłopaki , trzeba niektóre pomaga w tej sprawie. Kiedy byłem za pomocą połączenia przewodowego do przesyłania plików do moich NAS , prędkość transferu był dość szybki jak 40-50 Mb / s. Jednak, kiedy przejść do bezprzewodowej ( 5GHz ) zamiast , prędkość transferu był zaskakujący powolne jak 10/07 MB / s. Prędkość transferu było jak zmniejszyć tak wiele razy ... Chyba nie ma konfiguracji , które trzeba zmienić , ale nie bardzo wiem, jak to zrobić . Może ktoś doradzić w tej sprawie? Czy wdzięczni za pomoc . dzięki Mój obecny połączenia ONT- > RT- 66U- > EA- N66- > PC . 5GHz zakres nie jest tak dobry jak 2,4 GHz , im dalej u są , spadek prędkości , tak wiele rzeczy w między kartą sieci bezprzewodowej i routera , aby zmaksymalizować szybkość , upewnij ur kanał jest ustawiony na 40MHz , a nie auto
Reply


Messages In This Thread
RT- N66U transferu plików , gdy powoli w sieci bezprzewodowej - by sexxymexxyluis - 29 Nov 2016, 04:43 PM
RE: RT- N66U transferu plików , gdy powoli w sieci bezprzewodowej - by kristamiller0901 - 29 Nov 2016, 04:44 PM
RE: RT- N66U transferu plików , gdy powoli w sieci bezprzewodowej - by tpotts77 - 29 Nov 2016, 04:46 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)