Asus F8V Podejrzewa się, że karta graficzna problem
#2

Zgaduję, że jesteś poniżej średniej Joe których wie nic o PC. Wybacz mi, jeśli brzmi to trudne na ciebie. Problem masz teraz , nie można po prostu wystarczy zmienić laptop GPU tak po prostu. Większość laptop dedykowany GPU są rzeczywiście lutowane i nie da się po prostu należy go wymienić. Po wyłączeniu dedykowane grafiki , korzystając Intel oznacza, że jest on za pomocą zintegrowanej grafiki z samego CPU. Ponieważ występują wysokie temps , moja propozycja jest : Jeśli zamierzasz korzystać z GPU do gry lub jakiegokolwiek powodu, to jesteś lepiej zakup nowego laptopa jako całości. Jeśli zamierzasz korzystać z zintegrowanej karty graficznej , moja propozycja jest doprowadzenie go do opieki i rozwiązanie PC w Sim Lim Square , aby dać go Nigel . On może pomóc, pewnie otworzyć laptopa i wymienić pastę termiczną i pomogą Ci sprawdzić wentylator laptopa jeśli nadal pracuje .
Reply


Messages In This Thread
Asus F8V Podejrzewa się, że karta graficzna problem - by seeknext001 - 09 Dec 2016, 11:23 AM
RE: Asus F8V Podejrzewa się, że karta graficzna problem - by umeshkmonu - 09 Dec 2016, 11:24 AM
RE: Asus F8V Podejrzewa się, że karta graficzna problem - by asdfwerj42 - 09 Dec 2016, 11:25 AM
RE: Asus F8V Podejrzewa się, że karta graficzna problem - by txwly - 09 Dec 2016, 11:26 AM
RE: Asus F8V Podejrzewa się, że karta graficzna problem - by christilton88 - 09 Dec 2016, 11:27 AM
RE: Asus F8V Podejrzewa się, że karta graficzna problem - by one.true.nicoya - 09 Dec 2016, 11:28 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)