PACE A5520 help
#1

Cześć ludzie,   Przede wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich!   Jestem teraz za granicą i nie wróci do późnego luty i potrzebuje jakiejś pomocy. Czy ktoś może wysłać mi pic A5520 z tyłu? Jeszcze lepiej, może ktoś mi powiedzieć, czy to jest z dowolnego portu LAN (i ile) do podłączenia do komputera PC?   TIA Bros i SiS.     tło   Moi rodzice subskrybowane włókna SingTel 100Mbps (z TV i telefonu stacjonarnego) Plan kilka tygodni temu (nie pytając mnie, bo "to była promocja jeden dzień" i nie będzie z powrotem do późnego lutego).   Instalator, jak widzę na zdjęciu, jest modemem PACE A5520. Zostali skarży się na powolną i zrobiłem jakieś zdalne rozwiązywanie problemów (z żoną przez telefon, dość drogie połączenia !!!) bo mówią technik Singtel powiedzieć "bo A5520 jest w szafie" (nieprawda, w po pierwsze, obudowa jest właściwie półka bez drzwi. A po drugie, powiedziałem im, aby przesunąć A5520 na zewnątrz obudowy)     Problem   Sloowwwwww ... moja żona zainstalowany SpeedTest aplikację na swoim telefonie, a wynik był przerażający 300Kbps / 400Kbps prędkość pobierania / wysyłania. W chwili, powiedziała mi, że wiem, dlaczego powiedziała jej telefon jest szybszy niż włókna.   Zadzwoniła Singtel technikiem, powiedzieć "jak to jest, że jeden" - wat ....   Więc ja dostanie, żeby podłączyć laptopa do uruchomienia SpeedTest ponownie. Wygląda na to trzeba narzekać wiele razy, zanim go rozwiązać.
Reply


Messages In This Thread
PACE A5520 help - by calvinllee34 - 09 Dec 2016, 01:07 PM
RE: PACE A5520 help - by ricko.zaky - 09 Dec 2016, 01:08 PM
RE: PACE A5520 help - by arisparsh - 09 Dec 2016, 01:09 PM
RE: PACE A5520 help - by patann42 - 09 Dec 2016, 01:10 PM
RE: PACE A5520 help - by one.true.nicoya - 09 Dec 2016, 01:11 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)