Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie
#1

Cześć wszystkim,   Ja niedawno zmodernizowane moi rodzice singnet ADSL błonnika i instalacja jest wynikiem 06 stycznia 2014. Niestety nie będę w Singapurze podczas instalacji , zastanawiałem się , czy mogę gotowości modemu / routera ASUS , aby zastąpić jeden Singtel zapewnia ? Powodem jest fakt, z poprzedniego związku modemu ADSL , mieliśmy problemy z zasięgiem wifi i mogę przewidzieć, tak samo będzie na włókno.   Pls pamiętać, że plan błonnik jest czysto www tylko (no mio głosowa / tv) .   Doceniają jeśli ktoś może doradzić :   1. możemy po prostu wymienić dany modem / router z własnym i to domyślnie PNP funkcje do ustawiania na włókno singnet ?   2. Czy ktoś może polecić mi opcje / router Model 2 modem, który obsługuje powyższą funkcję? Budżet jest pod $ 250.00 .     Dziękuję Ci.
Reply


Messages In This Thread
Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by njerudeee - 09 Dec 2016, 08:33 PM
RE: Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by williambswygart - 09 Dec 2016, 08:34 PM
RE: Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by sdean75 - 09 Dec 2016, 08:35 PM
RE: Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by kartikya.rai - 09 Dec 2016, 08:37 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)