Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie
#4

Alchemistique napisał: Cześć, Dzięki bardzo za dokładną wejścia. Dla nas, nie mamy żadnych produktów Apple (z wyjątkiem 1 ipad których prawie nie używa). Powodem zmiany jest, ponieważ w miejscu mojego taty, schronieniem bomba uderzyła w środku powodując sygnał wifi osłabić jako modem umieszczony jest w salonie. Również nie przeszkadza router dlatego można go używać na moim miejscu, jeśli nie jest potrzebna do jego konfiguracji. Wszelkie zalecenia? postscriptum On w zasadzie używa internetu do przesyłania strumieniowego wideo (Hulu itp), oglądania YouTube, skyping z jego wnuków, dropboxing swoje zdjęcia itp ... Kilka dobrych routery są ac66 lub ac68 routery ASUS. Są one dość drogie, myślę, $ 329 lub $ 359 SGD (nie jestem pewien, czy cena nie zmieniła się od czasu, kiedy ostatnio widziałem go) jednak 802.11ac połączeń bezprzewodowych lub podwójne pasmo 5GHz, niezależnie od bycia 802.11n lub 802.11ac są bardziej podatne na spadek przyspiesza podczas przechodzenia przez ściany, skoro wspomniałem o konieczności zablokowania schron, połączenia bezprzewodowe 2,4 GHz 802.11n mogą być bardziej opłacalne dla połączeń bezprzewodowych. Proponuję sprawdzić dostarczonego routera Singtel najpierw przed przystąpieniem do dalszych działań.
Reply


Messages In This Thread
Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by njerudeee - 09 Dec 2016, 08:33 PM
RE: Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by williambswygart - 09 Dec 2016, 08:34 PM
RE: Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by sdean75 - 09 Dec 2016, 08:35 PM
RE: Singtel Fibre 200Mbps Modem / Router pytanie - by kartikya.rai - 09 Dec 2016, 08:37 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)