Przepustowość sieci Internet & Clinic
#3

Hi Renfred i rekin wielorybi, Wiem tylko, że prędkość Wifi jest źle, na razie. Chcę również, aby potwierdzić, czy przewodowy jest zły, jak również. Więc muszę się dowiedzieć od was seniorów jeśli AN5520 ma portów Fast Ethernet i ile istnieją. Moja żona i rodzice są tech-analfabetami tak muszę zadać jej zrobić Speedtest pośrednictwem portów FE, aby potwierdzić, że nie jest to tylko kwestia wifi. Przed CNY, technik SingTel powiedzieć, że jest powolny, ponieważ pudełko jest w szafie. Wiem, że to tylko standard ich sposób odsuwając problemy, ponieważ moi rodzice są analfabetami. Chcę tylko, aby zebrać wszystkie informacje i dać Singtel wielkie wezwanie do przebudzenia. Jeśli SingTel nie może rozwiązać problemu prędkości, będę anulować całość powołując ustawę z cytryny, ponieważ moi rodzice wystarczy szerokopasmowe ale sprzedawca (przyszedł puka od drzwi do drzwi) udało się sweetalk je do telefonu domowego, MIO Plus rzeczą błonnik, mówiąc, że jest szybki , to promo (i podobno tańsza niż tylko uzyskanie planu błonnik) oraz ADSL wycofywania szybko itp jestem naprawdę wkurzony z tego rodzaju sprzedaży.
Reply


Messages In This Thread
Przepustowość sieci Internet & Clinic - by prac.anad.pozycja - 09 Dec 2016, 09:34 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by neospeed83 - 09 Dec 2016, 09:36 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by auyh.89 - 09 Dec 2016, 09:37 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by dmcuong.arena - 09 Dec 2016, 09:38 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by lermavanessa - 09 Dec 2016, 09:39 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)