Pomoc potrzebne do optymalizacji sieci domowej
#1

Wystarczy przesunąć do nowego BTO. mój wykonawca leżał już kota 6 kabel do każdego pokoju.   1) zamierza subcribe z włókna Singtel i Mio. jakoś mam zapasowy czarny ZTE ONT ze mną, mogę zapytać Singtel nie dostarczać tej ONT i odliczyć pieniądze z niej?   2) zamierza zbudować NAS z podwójnym intel NIC. i czeka na rozpoczęcie ac56 asus czy asus ac68. na moja sieć thoughput być zoptymalizowany, co poniżej konfiguracji jest lepszy?   a) ONT -> zarządzalny switch -> Router ASUS ac        i) zarządzalny switch podłączony do NAS przez LACP        ii) Mio Voice ONT        iii) MioTV połączyć zarządzanym przełącznikiem?        iv) Serwer DHCP przez router asus tylko? loop powrotem potrzebne?         v) Drukarka połączyć się z przełącznika lub routera?         vi) odtwarzacz multimedialny połączyć się z przełącznika lub routera?   b) ONT - Router> asus ac -> Switch zarządzalny        i) łatwa konfiguracja routera Asus jak w wybudowanym Singtel tagowanie vlan        ii) Mio Voice ONT        iii) MioTv połączyć się z routerem asus lub zarządzany switch?        iv) DHCP przez router asus, bez potrzeby pętli z powrotem?         v) drukarki i odtwarzacz multimedialny połączyć się z routerem asus?   Każda pomoc lub komentarz jest mile widziane
Reply


Messages In This Thread
Pomoc potrzebne do optymalizacji sieci domowej - by daidsant - 10 Dec 2016, 01:27 AM
RE: Pomoc potrzebne do optymalizacji sieci domowej - by silvia.capuzzo - 10 Dec 2016, 01:28 AM
RE: Pomoc potrzebne do optymalizacji sieci domowej - by saygoodbye5555 - 10 Dec 2016, 01:29 AM
RE: Pomoc potrzebne do optymalizacji sieci domowej - by milazerop - 10 Dec 2016, 01:30 AM
RE: Pomoc potrzebne do optymalizacji sieci domowej - by nhattienvn - 10 Dec 2016, 01:31 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)