Konwersja z ADSL Mio Dom do Fibre Internecie
#1

moja sytuacja jest mam ADSL planu Mio Home ( internet + TV) płacąc 79,90 / mth i im próbuje obniżyć koszty tak myślałem po prostu logując się do Fibre Internecie dopiero od dont zawsze używać Mio TV .   Co rozumiem trzeba zapłacić $ 54 opłata rejestracyjna + $ 80 opłata za montaż dla pierwszego czasu klienta.   Każdy sposób , aby uniknąć żadnej z tych opłat ? Nadchodzące roadshows ?   Poprosiłem Singtel wsparcia , mówią, bo pian , $ 80 instalacja jest obowiązkowe cos na złożoność błonnika i rzeczy ... bo próbowałem powiedzieć im, że wystarczy zalogować informacji i po prostu przekazać mi modem i ja będę w porządku ... ale nie wiem ah ... ja po prostu tylko powiedzieć . Może naprawdę trzeba uwierzytelnić się prawidłowo połączyć się z serwerami Singtel .   W każdym razie zrobiłem pewne obliczenia , zwracając wszystkie te dodatkowe opłaty dzieli się 24mths są nadal tańsze niż płacenie za mojego obecnego planu.
Reply


Messages In This Thread
Konwersja z ADSL Mio Dom do Fibre Internecie - by sodeden.3 - 10 Dec 2016, 03:44 AM
RE: Konwersja z ADSL Mio Dom do Fibre Internecie - by rfierrom - 10 Dec 2016, 03:45 AM
RE: Konwersja z ADSL Mio Dom do Fibre Internecie - by davide.arzenton - 10 Dec 2016, 03:45 AM
RE: Konwersja z ADSL Mio Dom do Fibre Internecie - by fashionistarehab - 10 Dec 2016, 03:46 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)