Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet )
#5

Nuclear Boy napisał: będę z dala przez większość najbliższych 2 lat na NS, a ja najprawdopodobniej przeniósł się do włókna po tym, więc myślę, że mogę zmienić modem wtedy. Teraz, że nadal działa, nie mam zamiaru jej zmieniać. Ale dzięki za sugestię chociaż. Po prostu obudził się spróbować jeszcze raz i to samo Szerokopasmowy Internet zielone światło i czerwone światło. To kieruje mnie w przeglądarce na stronie 2Wire mówi mi "Nie można skontaktować się z dostawcą usług szerokopasmowych". Na stronie stanu, to pokazuje jak podłączenie internetu. Mogę potwierdzić CHOP mojego użytkownika i przekazać jest poprawne i niezmienione, plus mój telefon nadal działa. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne w nocy bezskutecznie. Obecnie mam zarówno telefon i modem podłączony do mikro-filtrem, który jest następnie podłączony do linii telefonicznej gniazdo w moim domu. Przyjdź, aby myśleć o tym, tak, przypominam sobie moje poprzednie połączenie 10M aktywowanymi w strajku 12am dnia aktywacji, wznowiona modem i wyłączanie idę. Nie wiesz, w czym problem teraz jednak. Teraz boję się nazwać CS po przeczytaniu niezliczone opinie niekończące się oczekiwanie i przekierowuje ... zadzwoń Singtel i na pewno będą u pomóc
Reply


Messages In This Thread
Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by feigheryg - 10 Dec 2016, 07:31 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by ricko.zaky - 10 Dec 2016, 07:32 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by mountainblack - 10 Dec 2016, 07:33 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by khyati070297 - 10 Dec 2016, 07:34 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by hammock720 - 10 Dec 2016, 07:35 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by johnfrommath - 10 Dec 2016, 07:36 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by oussa.samadi - 10 Dec 2016, 07:37 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by leylacafferata - 10 Dec 2016, 07:38 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by rajivarora10 - 10 Dec 2016, 07:38 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by hotshotz3 - 10 Dec 2016, 07:39 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by nqthqwvtj - 10 Dec 2016, 07:40 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by elnik73.2 - 10 Dec 2016, 07:41 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by wolverine3xl - 10 Dec 2016, 07:41 AM
RE: Recontract , ale nie może się połączyć przez cały dzień teraz ( SingNet ) - by siminko - 10 Dec 2016, 07:42 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)