Dlaczego Palit GTX 1060/1070 Podwójny tak tanio ?
#8

ZrE0_Cha0s napisał: Dobrze słyszałem robią używać tańszych części, ale nie wiem, która część i to jest przeszłość, więc obecnie nadal uważam, że jest to możliwe, że stosowanie tańszych części, ale nie wiesz, który z nich. W każdym razie w tej cenie i stabilności na karcie (w mniejszym RMA, jak widać tutaj.) Myślę, że to w porządku, że wciąż się ich podwójną kartę. O ile u naprawdę trzeba te wszystkie dobre chłodzenie i bardzo stabilną kartę, u może rozważyć uzyskanie EVGA z Amazon. Brachu, To boli. Oskarża pan tak, ale nie jestem pewien, to czy tamto. Palit zawsze: 1) wykorzystuje najwyższej jakości części, ponieważ prezes cholernie cierpię, kiedy karty RMA. 2) Niski RMA Palit odniosła w ciągu ostatnich kilkunastu lat zmniejsza koszty 3) Palit ma bardzo niską mniej niż 1% RMA jako cały productline, nawet w niskiej części kosztów. Części wysoki koszt jest jeszcze niższy. Dlaczego cena jest tak wartość? 1) Palit jest jednym z największych dyskretnych chipów kupującego od nVidii, a jednym z największych producentów kart graficznych dyskretnych w świecie, mogą kosztować w dół. 2) Zarówno producent i dystrybutor dokonać mniejszy margines 3) DIY zbieżne Zespół walczy trudne dla lepszej ceny na naszym lokalnym rynku stąd masz co powinien płacić.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)