Przepustowość sieci Internet & Clinic
#6

DavePartridge napisał: Hmmm brzmi naprawdę trudne. Co powiesz na to. Gdybym miał kupić laptopa (lub pulpit) i pozwalają jedynie wbudowany firewall w tym komputerze tylko dostęp do serwera z Filipin i jestem pewien, że na stronie internetowej Philipines nigdy nie będzie współpracować z SG policji oddać dziennik Sgreans IP będzie, że kwota do wystarczającego bezpieczeństwa? Bo w zasadzie tak długo, że na stronie internetowej, które komunikują się z odmawia ujawnienia adresu IP kto żąda byłoby rzeczywiście bardzo bezpieczne, chyba że wędrowania innych stron internetowych z tym laptopem, ale noga utknęła w jednym z ich autorów spamu linki i phishingiem Miejsca w porządku? Jego szara strefa prawa międzynarodowego jestem wkraczającego więc ja po prostu chcę, aby moje miska ryżu w stanie nienaruszonym, a ja mam zabawę. Muszę bardziej bezpośrednią pomoc w tej sprawie. Dzięki!!! Z poziomu bezpieczeństwa zrozumienia, bardzo polecam przestać myśleć w ten sposób. Z autorytetem, mogę po prostu zapytać ISP w SG przechwycić wszystkie swoje handluje wiedząc, które abonent za pomocą którego stację, aby połączyć się z serwerem naruszającego w innym kraju. Dalej będę po prostu zastosować nakaz przeszukania i biust do swojej przesłance
Reply


Messages In This Thread
Przepustowość sieci Internet & Clinic - by picobill - 10 Dec 2016, 10:01 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by joberec - 10 Dec 2016, 10:03 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by milazerop - 10 Dec 2016, 10:04 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by grant.glanvill - 10 Dec 2016, 10:05 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by mikegrudowski - 10 Dec 2016, 10:09 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by neelimaat - 10 Dec 2016, 10:13 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by senthilprabhu.ind - 10 Dec 2016, 10:15 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by sk.khan181 - 10 Dec 2016, 10:16 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)