MioHome korzyści vs korzyści Homehub
#2

yapht88 napisał: Cześć wszystkim, Decyzję o rozpoczęciu tego zagrożenia, jak nie mogłem znaleźć wiele dyskusji na jej temat. Obecnie jestem miohome abonenta i mój kontrakt jest tak, jego czas, aby wykonywać swoje opcje Główną korzyścią lubię za miohome jest 12 mth słuchawki uaktualnienie w których mogę użyć go do zakupu iPhone we wrześniu sprzedać. Problem jest teraz, nie oglądam Miotv w ogóle ... Więc myślę o zmianie na homehub która ma również 12 MTH słuchawki upgrade. Pytanie 1: W homehub, istnieje potrzeba zapłacić 100 $ za iPhone'ów po zamówieniu 12 mth. Jednak nie mogę sobie przypomnieć, czy Miohome musi zapłacić ten dodatkowy 100 $ ... Pytanie 2: Czy istnieje możliwość, aby mieć słuchawki korzyści uaktualniania 12 MTH z SingTel, jeśli nie mam miohome / włókna paczkę? np inna kombinacja jak szerokopasmowego + 2 linii etc ... Jeśli chodzi o mioHome tego, mioTV dekoder DVB wynajem miesięczny wynosi $ 1,90, jeśli były do recontract pakiet mioHome. Jeśli chodzi o HomeHub, trzeba zapłacić $ 6,42 dla HD Interactive dekoder DVB wynajem miesiąc lub $ 8,56 za dekoder DVB Hubstation miesiąc lub $ +14,98 za dekoder DVB Hubstation HD. Należy pamiętać, że te pola miesięczne opłaty za wynajem nie są włącznie wraz z miesięczną opłatą pakietu. Co do Twojego pytania 2, nie sądzę istnieje taka kombinacja zarówno dla operatorów telekomunikacyjnych. Popraw mnie, jeśli się mylę.
Reply


Messages In This Thread
MioHome korzyści vs korzyści Homehub - by buford39 - 10 Dec 2016, 11:03 PM
RE: MioHome korzyści vs korzyści Homehub - by aathompson - 10 Dec 2016, 11:04 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)