StarHub 100m włókna + DLINK 865L + ASUS RT n66u
#2

LocalGod napisał: wg tematu mam powyższych urządzeń i Internet. moje wymagania jak poniżej. ktoś wie jak skonfigurować pod kątem maksymalnej wydajności ? 1. DLINK 865L do sieci AC 2. rt n66u dla b / g / n sieci? lub należy podzielić ? 3. potrzebują sieci gościnnych i ograniczyć przepustowość do prob 10mpbs . Należy ustawić gościem 865L lub rtn66u ? połączenie ONT -> n66u -> 865L możliwy? od 865L jest jak dla Starhub . Mam podobną konfigurację, jak ty. Aktualny jestem na ONT -> n66u (pokój dzienny) -> 8 portów dataswitch -> 865L (sypialnia pośrednictwem okablowania strukturalnego kat 6 ) Po prostu podłącz N66U do Starhub ONT , upewnij się, że jest w trybie DHCP. Dla 865L , nie zmienia niczego , wystarczy podłączyć go do mojego punktu LAN w sypialni, oboje pracują dobrze i dostarczenie mi bezprzewodowych w różnych lokalizacjach. Poradzono mi , abym rzeczywiście wyłączyć serwer DHCP 865L , ale nie zrobił i nadal pracuje dla mnie . Dla sieci gościa , myślę, że łatwiej jest ustawiony na N66U .
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)