Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego
#1

Witam zastanawiałem się, czy ktoś tu może pomóc z moim problemem karty dźwiękowej.   Got ROG Xonar Phoebus niedawno i sprawdzał się w gniazdo słuchawkowe z moim Tiamat 7.1 (nawiasem mówiąc, Mam do sprzedania moją Tiamat! Zobacz inne moje nici) oraz kanały lewy / prawy działać dobrze. Jednak, kiedy mogę zamienić mój Tiamat dla pary słuchawek Skullcandy, mam tylko dźwięku mono przez gniazdo słuchawkowe samo (tj zarówno lewego i prawego kanału grać na każdym uchu).   Te same słuchawki mogą grać kanałów stereofonicznych, gdy używam pokładzie dźwięk. Nie wiem, czy jest to problem z Phoebus lub słuchawek. O ile mogę powiedzieć, Tiamat wykorzystuje złącze 3 słup natomiast moje słuchawki używać złącze 4 bieg. Jest to dość niepokojące dla mnie, jak mam zamiar zakupić nowy zestaw słuchawkowy ze złączem 4 biegunowym, więc nie wiem, czy problem leży po stronie Phoebus.   Każda pomoc będzie mile widziana!   Edit: Niestety muszę wspomnieć. Kiedy mówię, że 3 bieg Znaczy jack 3,5 mm ma 2 pierścienie. 4 bieg ma 3 pierścienie. Nie wiem, czy używam tu poprawną terminologię.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)