Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego
#5

W pełni oczekiwali Phoebus , aby móc obsługiwać 4 złącza biegunów (wszakże moje pokładzie dźwięk może to zrobić, dlaczego nie jest dyskretna karta dźwiękowa ? ) The ( przeznaczone) Słuchawka posiada połączenie z mikrofonem 4 bieg . Ja po prostu myśli , jeśli nie chcesz korzystać z mikrofonu i po prostu podłączyć podłączenie do karty dźwiękowej 4 bieg - mam przynajmniej uzyskać dźwięk stereo , ale to nie wydaje się być przypadek . Nie wiem, czy jest to kwestia sprzętu lub oprogramowania . Jeśli nie podłączać słuchawek pełni , czy karta dźwiękowa nie wykrywa ani słuchawek lub dźwięk będzie brzmiał słabo. Ja po prostu nie rozumiem, dlaczego oba kanały lewy i prawy zagra w każdym uchu , które nie powinny się zdarzyć nawet w 4 złącza biegunów , gdzie jedyną różnicą jest mikrofon . Ktoś jeszcze z Phoebus ma ten problem?
Reply


Messages In This Thread
Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego - by denisse.elmudesi - 11 Dec 2016, 04:32 AM
RE: Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego - by lovewilliam - 11 Dec 2016, 04:33 AM
RE: Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego - by mikesteven67 - 11 Dec 2016, 04:34 AM
RE: Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego - by ruby.watts432 - 11 Dec 2016, 04:35 AM
RE: Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego - by mquinteros.g - 11 Dec 2016, 04:36 AM
RE: Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego - by matthew.p.marotta - 11 Dec 2016, 04:37 AM
RE: Brak dźwięku stereo ze złączem 4 biegunowego - by firepixiespirit - 11 Dec 2016, 04:38 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)