Czy smartfony połączyć Wireless Repeater / Extender ?
#5

Hmm , dzięki za odp facetów . Porządku, 868L jest połączony z AC68U 5 GHz sygnału , oraz transmitowanie swojego własnego sygnału 5 GHz , jak również. Próbowałem go na iPhone / 6s 5s , Uwaga 4, i wszystko było w stanie połączyć się z urządzeniem peryferyjnym . Wydaje się podobnie jak jego występowanie problemu dotyczącego telefonu .. Ale nie jestem pewien, co to jest ..? Pokazy mine błędu nie udało się uzyskać adres IP. Jestem w stanie połączyć się normalnie do mojego głównego routera , tylko w stanie połączyć się z urządzeniem peryferyjnym . Nie wiem, dlaczego ktoś .. ? Szukał wokół na odpowiedź i wydaje się, jak inni ludzie stoją w obliczu tych samych problemów . Szkoda, że nikt z gwintem S6 Oto odpowiedzi lub potwierdzenia mnie moje zapytania .. EDIT: chłopaki, dzięki za wejście !! I okazało się , dlaczego wcześniej . repeater sygnału 5GHz została ustawiona na Auto ( WPA / WPA2) i zauważyłem, mój główny Router został ustawiony tylko WPA2 , więc próbowałem zmieniając repeater tylko WPA2 , a ja jestem w stanie połączyć się teraz . Nie wiem, dlaczego S6 muszą być skonfigurowane w taki sposób.
Reply


Messages In This Thread
Czy smartfony połączyć Wireless Repeater / Extender ? - by peter.ely - 11 Dec 2016, 04:53 AM
RE: Czy smartfony połączyć Wireless Repeater / Extender ? - by gms1067 - 11 Dec 2016, 04:54 AM
RE: Czy smartfony połączyć Wireless Repeater / Extender ? - by mindirae0 - 11 Dec 2016, 04:55 AM
RE: Czy smartfony połączyć Wireless Repeater / Extender ? - by paul.william.reilly - 11 Dec 2016, 04:55 AM
RE: Czy smartfony połączyć Wireless Repeater / Extender ? - by viravasova - 11 Dec 2016, 04:56 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)