clarificatons prędkości WiFi: włókno domu szerokopasmowego
#4

Kandinsky napisał: Myślę, że pasmo jest dzielone WIFI , więc wszystkie rzeczy są równe, przy założeniu, że wszystkie urządzenia mogą obsługiwać max 300Mbps i masz dwa urządzenia z połączeniem WiFi w tym samym czasie ... W obu 300Mbps i 1Gbps scenariusze , oba urządzenia będą rywalizować o dostępnej 300Mbps ( na papierze ) pasma. Chociaż wyobrażam ponieważ prawie nigdy nie uzyskać pełny 100% je założyć , wydaje mi się, że linia 1Gbps mogą oferować nieco większą rezerwę mocy , aby osiągnąć maksymalną prędkość , że router może dostarczyć ? Jak duża różnica to sprawia , że nie wiem . Zastrzeżenie: Moja laika zrozumienia, mogę się mylić Inną kwestią do rozważenia jest to , że jeśli masz starsze urządzenia , mogą również spowolnić sieć do pewnego stopnia ... http://www.howtogeek.com/210062/how-...n-do-about-it/ Zawsze zaleca się używanie kabla Cat.6 LAN do podłączenia do routera na PC , notebooki , Smart TV oraz inne urządzenia, które mogą korzystać z połączenia przewodowego .
Reply


Messages In This Thread
clarificatons prędkości WiFi: włókno domu szerokopasmowego - by tpotts77 - 11 Dec 2016, 07:19 AM
RE: clarificatons prędkości WiFi: włókno domu szerokopasmowego - by sexxymexxyluis - 11 Dec 2016, 07:20 AM
RE: clarificatons prędkości WiFi: włókno domu szerokopasmowego - by allieangel11 - 11 Dec 2016, 07:20 AM
RE: clarificatons prędkości WiFi: włókno domu szerokopasmowego - by asdfwerj42 - 11 Dec 2016, 07:23 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)