Jak korzystać z jednego portu LAN do Mio Box powiększonej PS3, etc
#3

jimboo2000 napisał: cześć Proszę pomóż! Nie jestem ekspertem w dziedzinie sieci i zostały zatrzymany na tym na chwilę. zobacz obraz stworzyłem w imgur.com/a/dncFq Mam pojedynczy port sieciowy w moim salonie używane do obsługi telewizora Mio (jest za pośrednictwem mojego routera Asus, który udało mi się skonfigurować do obsługi zarówno mio plus moje regularną sieć), choć nie wiem za naukę, jak to działa. VLANS?) Jednak chciałbym jeszcze kilka elementów sieciowych w salonie, jak również, a mianowicie playstation3,4 itp Jednak nie mogę uzyskać te do pracy - może ktoś wyjaśnić w prostych słowach to, co muszę zrobić? Czy muszę mieć inny rodzaj przełącznika? Każda pomoc mile widziana! dzięki! Zobacz link: imgur.com/a/dncFq Może chcesz rozważyć Smart Switch umieścić w swoim salonie lor. inteligentny przełącznik zainstalowany będzie potrzebny, aby ponownie skonfigurować router asus do ręcznego profilu, w którym wszystkie 4 porty dostarczy internet. Twój inteligentny przełącznik będzie obsługiwać sieci VLAN dla Singtel tv. Jednak inteligentny przełącznik nie jest tanie. należy dokładnie rozważyć. inaczej jak co uaktualnienie wspomniał, użyj routera Singtel i router ASUS w trybie punktu dostępowego, to wszystko będzie działać, a jej wolne.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)