Pomoc budowania własnego pulpitu
#4

Feawak napisał: Czy mogę po prostu sprawdzić, jaka jest różnica między Radeon i NVIDIA karty graficznej? Z mojej ograniczonej wiedzy, tym bardziej popularnym jest nvidia? Ponadto, jeśli jestem wyłącznie za pomocą tego pulpitu do gier, czy to w porządku, jeśli mogę przełączyć do 250GB SDD zaoszczędzić koszty? Na marginesie, i będzie w stanie połączyć się z internetem z tej kompilacji i jak mogę zainstalować Windows na tym komputerze? Przepraszamy za wszystkie pytania! Dziękuję bardzo za pomoc! jeśli wyłącznie do gier oba są w porządku, tylko że ceny mogą nie być tak dobre dla budżetu. ale jeśli u naprawdę chce nivida, może sprawdzić u tych 2nd rąk na mierniku hardwarezone IT lub VRzone Market. jeszcze poczekać na ogromny spadek cen. dobrze SSD, który jest najtańszy 500GB jeśli u dun chcesz jest w porządku, u można przejść do Zotac T500 @ 82,50 + 3 (jeśli u mieć kartę DBS u można dostać 10% zniżki). Tak na pewno u może przejść do trybu online z tej kompilacji. Jeśli chodzi o instalację, jeśli u mieć thumbdrive u można pobrać system operacyjny Windows i spalić w ur thumbdrive i zainstalować z pamięci flash. ale najpierw może u może przejść do qoo10 szukać ludzi sprzedaży tych Windows 7 lub 8,1 kluczy i używać go.
Reply


Messages In This Thread
Pomoc budowania własnego pulpitu - by pedrocastle13 - 11 Dec 2016, 03:57 PM
RE: Pomoc budowania własnego pulpitu - by cruz.jules - 11 Dec 2016, 03:58 PM
RE: Pomoc budowania własnego pulpitu - by vupynulaw - 11 Dec 2016, 03:58 PM
RE: Pomoc budowania własnego pulpitu - by firepixiespirit - 11 Dec 2016, 03:59 PM
RE: Pomoc budowania własnego pulpitu - by tajhea101 - 11 Dec 2016, 04:00 PM
RE: Pomoc budowania własnego pulpitu - by hammock720 - 11 Dec 2016, 04:01 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 4 Guest(s)