Aztech Powerline HL110EW dziwne problemy , pls help ..
#4

mrblitz napisał: Kupiłem ten Aztech HomePlug HL110EW i HL110E parowanie Bundle to naprawić wtyczkę do mojego routera linksys n, działa idealnie, dopóki nie wrócił do pracy na moim komputerze, zauważyłem mój internet staje się bardzo niestabilny, a czasami zupełnie niezwiązane w ogóle. Nawet nie mogę uzyskać dostępu do routera na moim komputerze jest podłączone za pośrednictwem sieci LAN, a nie za pomocą sieci bezprzewodowej. Więc starałem się przetestować kilka rzeczy i mam następujące wnioski 1) Homeplug dalej, do domu wifi i HomePlug wifi będzie działać bez zarzutu, można surfować w Internecie i bezprzewodowej w dowolnym miejscu w domu. 2) LAN podłączony do komputera staje się prawie niemożliwe. 3) nie mogę nawet uzyskać dostępu do routera na PC, ale można do niego dostęp na moim urządzeniem bezprzewodowym i pozostają w Internecie. 3) Po HomePlug jest wyłączony, wszystko wraca do normy, połączenie LAN staje się znów stabilny. Jest to sytuacja bardzo dziwne dla mnie, jest jakiś rodzaj specjalnych ustawień muszę zrobić? Bo nie widzę dlaczego HomePlug może jakoś wpłynąć na moje połączenie LAN do routera. Czy każdy eksperci mają tutaj jakieś spostrzeżenia lub rozwiązanie tego? Wdzięczni za wszelką pomoc świadczonych .... dziękuję Cześć, Ja również właśnie kupił HL110EW Wireless N. Miałem ten sam problem jak ty. Zastanawiam się co jest nie tak .. tutaj. Będziemy żądać zwrotu naszych pieniędzy?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)