Aztech Powerline HL110EW dziwne problemy , pls help ..
#10

Właśnie skończyłem rozmawiać z obsługą Aztech Singapurze i naprawdę nie mogę uwierzyć, co właśnie usłyszał . Widocznie HL110EW jest zbudowany na bazie Linuksa , jak i dostarczany jest skonfigurowany z adresem IP 192.168.1.1 . Będzie to sprzeczne z co najmniej 50% routerów domowych , które korzystają z podsieci 192.168.1.x jako domyślnej konfiguracji . W chwili obecnej nie ma dokumentacji na ten temat i nie da się go zmienić. Aztech jest udokumentowanie problem i wprowadzi do obsługi strony internetowej Singapurze . Jedynym rozwiązaniem prąd jest , aby przenieść się do innej podsieci LAN ( tj 192.168.0 lub 192.168.2 itp ) poprzez konfigurację routera. Jeśli to prawda - i nie mogę zweryfikować , aż wrócę do domu - czy ktoś z Aztech proszę mi powiedzieć jak produkt dostarczany do handlu detalicznego, z takim głupim i elementarnego błędu projektowania / rozwoju. Ponadto, jeśli ktoś ma HL110EW pracy w podsieci o adresie 192.168.1 , proszę dać mi znać. Ja po raz kolejny raz ja testowałem na podsieci 192.168.2 .
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 4 Guest(s)