doradztwo bagażu potrzebne - Każda pomoc mile widziana!
#1

Cześć wszystkim,   Mam starszą komputer stacjonarny zawierający dwa 500GB HDD 250GB HDD i jeden (nie z komputera w moim profilu ). Jeden 500GB wydaje się zawodzić , więc przekazały wszystkie dane do pozostałej 500GB i 250GB HDD .   Ponieważ są to stare dyski Chciałbym zakupić nowy dysk jako pojedynczy pamięci podstawowej . Muszę również rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych danych .   Normalnie bym zważył, co następuje (na podstawie mojej wiedzy obecnie przestarzałych ) :   1. 250GB SSD wiarygodne dla Windows , oprogramowanie itp 2. Dwa WD Red 2TB dyski połączone w RAID jako wewnętrzne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych   Jednak usłyszałem gdzieś, że Samsung wydała HDD z SSD jak prędkościach , ale nie jestem pewien co do modelu , cena i gdzie kupić .   Również, jeśli chcę zrobić kopię zapasową zewnętrznego powinienem kupić obudowę dysku twardego i wykonać kopię zapasową? Również nie rozumiem systemów NAS : dlaczego są lepsze?   Wszelkie porady są mile widziane.
Reply


Messages In This Thread
doradztwo bagażu potrzebne - Każda pomoc mile widziana! - by siminko - 11 Dec 2016, 06:31 PM
RE: doradztwo bagażu potrzebne - Każda pomoc mile widziana! - by mikesteven67 - 11 Dec 2016, 06:34 PM
RE: doradztwo bagażu potrzebne - Każda pomoc mile widziana! - by dearadioo7 - 11 Dec 2016, 06:35 PM
RE: doradztwo bagażu potrzebne - Każda pomoc mile widziana! - by mainy4 - 11 Dec 2016, 06:36 PM
RE: doradztwo bagażu potrzebne - Każda pomoc mile widziana! - by iheartglee - 11 Dec 2016, 06:37 PM
RE: doradztwo bagażu potrzebne - Każda pomoc mile widziana! - by rj_2414 - 11 Dec 2016, 06:38 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)