Ethernet i Wifi Pytanie
#5

fleas1 napisał: jeśli twój ISP (StarHub / SingTel / m1 ... itd) blokuje poprzez MDA, oznacza to (w moim własnym zakresie wiedzy), można to zrobić tylko poprzez VPN lub Proxy. można spróbować dostęp przez Hide My Ass! Bezpłatne narzędzia proxy i prywatność - surfowanie po sieci anonimowo wpisać adres URL tutaj i zobacz czy działa. Innym sposobem jest ustawienie proxy w Internet Explorer. można google, w jaki sposób to zrobić. Można również uzyskać darmowe oprogramowanie VPN (co sprawia, że wydają się połączyć z innego kraju, ponieważ MDA bloków poprzez IP / kraj) wszystko to nie wymaga, aby połączyć się z innym ISP (Twój innej sieci). Jeśli chcesz, aby wyeliminować kłopotów, to jedynym sposobem jest znaleźć sposób, aby połączyć się z dostawcą usług internetowych, za pośrednictwem przewodowej lub bezprzewodowej, który nie jest zablokowany przez MDA moje połączenie przewodowe (NTT) nie jest blokowanie stron. moje połączenie bezprzewodowe (VQ) jest blokowanie stron. i mam oba podłączone do komputera. więc jest jakiś sposób, aby skierować ruch z IE lub Firefox do stosowania przewodowy? a reszta za pomocą bezprzewodowego?
Reply


Messages In This Thread
Ethernet i Wifi Pytanie - by vupynulaw - 11 Dec 2016, 07:50 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by shreeshesh - 11 Dec 2016, 07:51 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by galle43 - 11 Dec 2016, 07:51 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by ravazmu - 11 Dec 2016, 07:53 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by leylacafferata - 11 Dec 2016, 07:54 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by hammock720 - 11 Dec 2016, 07:55 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by sweetmsava - 11 Dec 2016, 07:55 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by milazerop - 11 Dec 2016, 07:56 PM
RE: Ethernet i Wifi Pytanie - by sexxymexxyluis - 11 Dec 2016, 07:57 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)