Pierwsze TP- LINK AV 600 do pracy na Gigabit Ethernet Łącze
#1

Witam, niedawno kupiłem parę TP-LINK AV 600, aby spróbować i zmaksymalizować Singnet osiągając prędkość 200 Mbps. Udało mi się skonfigurować parę powerline i osiągnął test około 90+ Mbps prędkość pobierania i do stóp na obciążenia speedtest. Jednak zdałem sobie sprawę, to jest ograniczony żadnym faktem, że mój komputer jest uruchomiony na łączu 100Mbps. Gdy próbuję się połączyć bezpośrednio ze do routera 2Wire5012NV udało mi łącza 1 Gbps i udało się zdjąć test prędkości 160 Mbps w dół i w górę stawki. Każdy wie, jak włączyć AV 600, aby przełączyć się do łącza Gigabit? Próbowałem zrobić ustawienia w ustawieniach Ethernet moim komputerze, takich jak umożliwienie 1Gbps pełnego dupleksu, ale bezskutecznie. Próbowałem też wywołanie centrum obsługi dla TP-LINK, ale tylko uzyskać odpowiedź "W rzeczywistości produkty PLC będzie zależny od wielu czynników, takich jak odległość, urządzenia elektryczne dużej mocy i tak dalej." Cóż, to jest oczywiście kwestia gardłem w urządzeniu obierania ponieważ jestem również za pomocą kabli cat6, ale oni po prostu nie chcą tego przyznać. Ktoś ma rozwiązanie tego problemu?
Reply


Messages In This Thread
Pierwsze TP- LINK AV 600 do pracy na Gigabit Ethernet Łącze - by bassrocker4 - 11 Dec 2016, 08:36 PM
RE: Pierwsze TP- LINK AV 600 do pracy na Gigabit Ethernet Łącze - by holzworth - 11 Dec 2016, 08:36 PM
RE: Pierwsze TP- LINK AV 600 do pracy na Gigabit Ethernet Łącze - by fluzzarn - 11 Dec 2016, 08:37 PM
RE: Pierwsze TP- LINK AV 600 do pracy na Gigabit Ethernet Łącze - by qazster2005 - 11 Dec 2016, 08:39 PM
RE: Pierwsze TP- LINK AV 600 do pracy na Gigabit Ethernet Łącze - by xodnum - 11 Dec 2016, 08:40 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)