Networking potrzebna pomoc !
#1

Cześć chłopaki,   Ja ruszam dość szybko i chcieliby zreorganizować domową sieć. Biegnę domowego studia i woleliby moją osobistą sieć, by ułatwić życie dla mnie. Jestem na światłowodową sieć Singtel jest z zainstalowanym w nowym domu już OpenNet. Chciałbym kilka porad i pomocy w sprawie mojego proponowanej sieci domowej.   Przed moim wnioskiem, chciałbym stwierdzić, że moja osobista sieć będzie w moim pokoju, a ja wykluczyć wzmacniaczy ze względu na fakt, że wykonują ten sam identyfikator SSID jako głównego routera, a tym samym pokonując cel mojego wniosku.   Oto ona:   TP (pokój dzienny) | ONT (pokój dzienny) | | ---- Router 1 (pokój dzienny, Singtel Aztech Router): ustawa sieć bezprzewodową, jak dla reszty rodziny + mioTV | Cat 6 kabel wzdłuż ścian do mojego pokoju | | ----- Router 2 (mój pokój, Asus Router): Działanie jako hub dla moich przewodowych i bezprzewodowych urządzeń multimedialnych + udostępnianie konfiguracji.   Pragnę dwa routery do przeprowadzenia oddzielnych sieci SSID i haseł zatem umożliwienie mi pracy w ramach własnej sieci oraz o dobry odbiór w moim pokoju.   Każda pomoc będzie mile widziana! Dzięki!
Reply


Messages In This Thread
Networking potrzebna pomoc ! - by billagrewal07 - 11 Dec 2016, 09:43 PM
RE: Networking potrzebna pomoc ! - by chillimaster007 - 11 Dec 2016, 09:44 PM
RE: Networking potrzebna pomoc ! - by sodeden.3 - 11 Dec 2016, 09:46 PM
RE: Networking potrzebna pomoc ! - by aldebaranspica06 - 11 Dec 2016, 09:47 PM
RE: Networking potrzebna pomoc ! - by tanishka - 11 Dec 2016, 09:48 PM
RE: Networking potrzebna pomoc ! - by rishal.me - 11 Dec 2016, 09:50 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)