Klinika Hardware
#4

lcheowl napisał: Raid nie jest przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych. Czy uważają Państwo, co, jeśli przypadkowo usunąć plik lub korupcji odbywają się, jak robisz, aby pobrać plik z powrotem? Raid jest przeznaczony dla redundancji (i prędkość), to znaczy, jeśli jeden dysk twardy nie, nadal można uzyskać dostęp do danych, jednak jeśli usunięcia lub uszkodzenia pliku odbyć, RAID nie pomoże. W rzeczywistości, po raid ci systemu, trzeba jeszcze do tworzenia kopii zapasowych. Ja radzę zapisać $, kupując jeden duży dysk twardy o pamięci wewnętrznej oraz mniejszy dysk zewnętrzny do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych. Z mojego (w profilu) komputer mam 1, 1 SSD HDD pracy i 2 WD Red sparowany RAID dla redundancji. Kiedy chcę, aby przechowywać dane dla prowadzenia długotrwałego przenieść z dysku twardego do pracy WD RAID. Nie używam WD RAID dla celów roboczych. To tylko sklep. Nie mam zewnętrznego zapasową mojej konfiguracji RAID WD - ale być może będzie to również dobra do zrobienia. Każda opinia na temat tego układu? Mam nadzieję, że coś podobnego do pierwszego postu komputerze.
Reply


Messages In This Thread
Klinika Hardware - by vykgwfmj - 12 Dec 2016, 12:37 AM
RE: Klinika Hardware - by beachesndeserts - 12 Dec 2016, 12:39 AM
RE: Klinika Hardware - by kurtfhouse - 12 Dec 2016, 12:40 AM
RE: Klinika Hardware - by smily58 - 12 Dec 2016, 12:41 AM
RE: Klinika Hardware - by cristina00100 - 12 Dec 2016, 12:42 AM
RE: Klinika Hardware - by hardsystem29650 - 12 Dec 2016, 12:43 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)