PSN w kwestiach dławienie Starhub
#1

Ostatnio moja PS4 posiadające pewną kwestię więc sformatować go, ponieważ dostał prawie nie ma miejsca. Teraz próbuje ponownie pobrać moje gry jak powiedzmy COD Modern Warfare zremasterowane co stanowi około 50 GB. Minęło kilka godzin, aby pobrać grę od czasu do czasu Sieć będzie dławić się i ponownie od 5MB / s do 200 MB / s.   Porozmawiaj z Starhub naprawdę mogą uderzać o ścianę. Facet techniczne rozmowy z świeżego guy / pani na telefon. Router znowu była zmiana. QOS jest włączona i ustawiona przy maksymalnej prędkości, ale PS4 zdają się nie stanie wykorzystać w pełnej przepustowości.   Czy istnieje obejście lub kto może sprawdzić? Gdybym emaila wsparcia PSN, na pewno ping-pong z powrotem do dostawcy. Starhub CS jest naprawdę CMI i to jest to, | kiedy kończy się kontrakt jestem przełączania od dosłownie dostał żadnego wsparcia w ogóle.   Wszystko musi być klientem rozwiązywać niż wzywam do czego? Nie stara się być leniwy, ale powinno pomóc. Jakby zarzucić mojej sieci jest w dół bo wadliwego routera już po raz trzeci.   Kiedy udać się do punktu serwisowego, facet jest jak. Uważają też, że Starhub jest problematyczne dla niektórych gospodarstw domowych.
Reply


Messages In This Thread
PSN w kwestiach dławienie Starhub - by sanvijna - 12 Dec 2016, 04:20 AM
RE: PSN w kwestiach dławienie Starhub - by feraltex - 12 Dec 2016, 04:22 AM
RE: PSN w kwestiach dławienie Starhub - by khyati070297 - 12 Dec 2016, 04:23 AM
RE: PSN w kwestiach dławienie Starhub - by siminko - 12 Dec 2016, 04:24 AM
RE: PSN w kwestiach dławienie Starhub - by nrezaeipl - 12 Dec 2016, 04:28 AM
RE: PSN w kwestiach dławienie Starhub - by smily58 - 12 Dec 2016, 04:32 AM
RE: PSN w kwestiach dławienie Starhub - by piranhaxe - 12 Dec 2016, 04:33 AM
RE: PSN w kwestiach dławienie Starhub - by anumolrafaanumol - 12 Dec 2016, 04:34 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)