przejście z kartą sieci bezprzewodowej do przewodowej zarówno PS4 i PC
#2

jeremyp777 napisał: OK jestem chory korzystania z bezprzewodowej sieci ze względu na niestabilność i sucky połączenia internetowego. Mam zarówno PC i PS4 w moim pokoju . mój router ont i etc jest pokój dzienny ... im będzie kupić kabel 20meter Ethernet do drutu do mojego pokoju ( ale to 1 drut muszę 2 jeden dla PC i PS4 ) pytanie 1 ) od przewodu do długości .... wpłynie to na szybkość ? czyli skończyć i przejść z bezprzewodowego do przewodowego , ale bez różnicy w prędkości. 2 ) jest taki rozgałęźnik , który zamieni 1 kabla Ethernet do 2 więcej? ( W przypadku korzystania z rozdzielacza i będzie mieć wpływ na szybkość internetu ? ) 3 ) w przypadku gdy zalecana jest dla mnie , aby kupić drut i splitter ? 1. Prędkość wont być naruszone. N u dostanie wat u miał ur przepustowości Internetu. 2. Tylko inteligentny przełącznik jest w stanie zrobić tat . 3. Dobrze u można uzyskać z dowolnego sklepu IT jak SLS , challenger , Newstead Harvey n być może najlepsze.
Reply


Messages In This Thread
przejście z kartą sieci bezprzewodowej do przewodowej zarówno PS4 i PC - by xodnum - 12 Dec 2016, 06:27 AM
RE: przejście z kartą sieci bezprzewodowej do przewodowej zarówno PS4 i PC - by abhiprofession526 - 12 Dec 2016, 06:28 AM
RE: przejście z kartą sieci bezprzewodowej do przewodowej zarówno PS4 i PC - by milazerop - 12 Dec 2016, 06:29 AM
RE: przejście z kartą sieci bezprzewodowej do przewodowej zarówno PS4 i PC - by chaynesuga - 12 Dec 2016, 06:30 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)