Potrzebujesz porady na temat średniej klasy gier PC
#1

Cześć, to jest mój pierwszy raz buduje com, więc mam nadzieję, że mogę dostać kilka rad od ciebie na lepszych opcji na mojej budowie? Dzięki   Płyta główna: ASUS HM110 A-D3 + i5 6500 @ $ 373   Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 (Palit podwójny wentylator / Zotac) @ $ 299 (przed Lazada dyskonta)   Baran Crucial GSkill PC3 - 1333 @ $ 46   Przechowywanie: Seagate 1TB 7200rpm HDD @ 64 Samsung 250GB SSD Evo 850 @ 125   PSU: EVGA B1 80+ Bronze Power Supply - $ 69 (Lazada)   Inne rzeczy: SATA DVD ~ 20 $     Wszystkie ceny są od tradepac, chyba że podano inaczej.     pytania: 1. Czy moja płyta dobra za to, co buduję? I rozważa H170m ale myślę, że nie trzeba mieć taki dobry. Czy są jakieś wady coraz płyta micro-ATX?   2. Podwójny wentylator Palit vs Zotac? Albo jest diff nieistotne?   3. Jaki przypadek polecacie?   4. Celowo wybraliśmy dobry zasilacz, bo myślę, że to bardzo ważne. Ale myślicie istnieje różnica w PSU EVGA wybrałem vs Coolermaster elite v2 550W / FSP Hexa + 550W? Te ostatnie są w warstwie D podczas EVGA wydaje się sprawiedliwy studni w recenzjach.   5. Wszelkie dodatkowe kable lub urządzenia muszę przy budowie?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)