Wszyscy użytkownicy Singnet obliczu problemów z siecią ?
#3

ponad dostrojone napisał: Cześć chłopaki jestem na planie ADSL 10Mbps, a ostatnio, trzymałem się nagłe rozłączenia. To łączy się ponownie w ciągu kilku sekund bez żadnego komunikatu o błędzie. Po kilku odświeża Twoje przeglądarek zaczną ponownie załadować. Każdy stoi ten sam problem? Mam uaktualnienie do planu włókna Singnet w tym tygodniu i nie zamierzamy zrobić instalację. Wszystko mam brać pod uwagę w odniesieniu do lokalizacji FTP i kabli? Router będzie w moim salonie, ale chciałbym, aby uruchomić kabel bezpośrednio do mojego pokoju przez punkt dostępowy. Każdy z was wie, ile pobierają do układania kabli i ustawienia punktu dostępu? ponieważ u są już na przenoszenie się włókna, a nie tam wiele obaw o prawo wykonania ADSL? FTP powinien być już zainstalowany przez netlink zaufania w domu. Czy na pewno Singtel zainstaluje dla u? Myślę, że nie. Singtel instalować tylko ONT i router. trunking kabel musi bezwzględnie być informowany na Singtel z wyprzedzeniem, tak, że mogą zrobić dla ciebie trunking powierzchni. opłaty: $ 80,25 za pierwszy 35m od routera do każdego urządzenia LAN, potem $ 10 za każdą 5m. patrz pls FAQ: http://www1.singtel.com/personal/int...and-plans.html
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)