Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender
#2

xbearbishopx napisał: Cześć chłopaki.. zamiar zaktualizować włókien szerokopasmowego wkrótce singnet 500Mbps . a obecnie za pomocą http://www.asus.com/sg/Networking/EAN66/ Asus EA- N66 .. mając poważny problem z tym sprzętem ... planuje uzyskać nowy przedłużacz sieci bezprzewodowej dla mojego domu .. ale nie mam pojęcia, który aby dostać ? ktoś ma jakieś sugestie , w którym powinien dostać? i za to, co wiem, że singnet router jest wydawanie klientom jest Aztech FG7003 Na czym polega konieczności z przedłużacza ? Zresztą , czy urządzenia nie obsługuje MU- MIMO 3x3 / 4x4 również nie może zbliżyć 500Mbps na połączenie wifi nawet przy górnym końcu przedłużacza .
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by benitacandradewi - 13 Dec 2016, 07:28 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by amanparashar - 13 Dec 2016, 07:29 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by esjaji - 13 Dec 2016, 07:30 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by vykgwfmj - 13 Dec 2016, 07:31 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by fallow - 13 Dec 2016, 07:31 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)