Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender
#3

Keigo napisał: Na czym polega konieczności z przedłużacza ? Zresztą , czy urządzenia nie obsługuje MU- MIMO 3x3 / 4x4 również nie może zbliżyć 500Mbps na połączenie wifi nawet przy górnym końcu przedłużacza . utrzymać sygnał utraty .. połączenie nie jest stabilna .. czasami mam połączenie , ale brak internetu trzeba go ponownie ... podczas gdy robi urządzeń i bezpośrednio połączyć się z routerem wifi nie mam żadnych problemów .. za to, co widziałem na innych forach ppl z zastosowaniem eA n 66 również mają ten sam problem napotkałem
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by benitacandradewi - 13 Dec 2016, 07:28 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by amanparashar - 13 Dec 2016, 07:29 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by esjaji - 13 Dec 2016, 07:30 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by vykgwfmj - 13 Dec 2016, 07:31 AM
RE: Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji Wireless Extender - by fallow - 13 Dec 2016, 07:31 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)