Gdzie kupić najlepsze kable Ethernet ?
#1

Gdzie można kupić najlepsze kable Ethernet ?   Zrobiłem kupić jakieś tanie CAT 6e Kat 6 kabli w Sim Lim Square lvl 4 lub 5, jest to 2 sklep połączone. Oni sprzedają tanie kable. Kupiony na około 2 $ za jeden 50cm i 1m 3 $ . Wątpliwości co do jego rzeczywistego. Po odkupieniu i spróbował . Dostałem 900mbps prędkość.   Bawił się przez tydzień, od ONT do routera , router do komputera. Po kilku tygodniach , to prędkość spadła poniżej 100 Mbps . 1m kabla kat 6e tak szybko zepsuć . Po dniu , używam Cat 5e spróbować bezpośredniego ONT , mam 950mbps .   Nieważne , dam to minie , i korzystać z powrotem CAT 5e .   Jednak problem jest teraz mój kolejny Cat 5e , który biegnie do mojego pokoju , to było jakoś wciśnięty do mieszkania i jestem tylko w stanie osiągnąć 100Mbps .   Chcesz kupić nowy rzeczywistym Cat 6 kabel Ethernet około 5m do mojego pokoju. Gdzie mogę ją dostać? Dziś widziałem Daiyo 3m Cat 6 kabli w Challengera dla $ . 11 Ale to 5m kat 5e . Wszelkie inne miejsca niż Sim Lim można uzyskać rzeczywiste kable ?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)