Alternatywa dla DMZ
#3

invisible.hippo napisał: Cześć, dzięki za reakcję. Właściwie już rozwiązać problem WhatsApp, powyższe pytanie, to tylko moja ciekawość "co jeśli" pytanie. I rzeczywiście próbował swoją odpowiedź na pytanie 5th, router nie akceptuje tego samego portu. Umm postaram się spojrzeć dalej, aby zobaczyć, co jest odpowiedzią na moje pytanie, w jaki sposób otworzyć 2 tego samego portu na inny adres IP. Co na temat tej metody? Ustaw jednego statycznego IP w DMZ a inny statyczny adres IP będzie robić portu naprzód dla numer portu WhatsApp zastosowań? Myślę, że to będzie działać dobrze? Urmm dla 5th pytanie, oredi powiedział: "Nie, nie można włączyć tego samego portu dla adresu ip 2", więc jestem nieco mylić co ty rzeczywiście spróbować? Ponadto, nie jestem pewien, co staramy się osiągnąć metodą proponujesz? może można opracować trochę. Można również zrozumieć, DMZ, jak poniżej: DMZ jest przekierowanie portów wszystkie porty, które "nie są określone w port forwarding" do określonego adresu IP. Więc niezależnie od portu ustawiony w przekierowanie portów, port nie trafi do IP ustawiony w DMZ.
Reply


Messages In This Thread
Alternatywa dla DMZ - by sparkle.kimbrough - 13 Dec 2016, 12:11 PM
RE: Alternatywa dla DMZ - by panyadede - 13 Dec 2016, 12:12 PM
RE: Alternatywa dla DMZ - by boy.lover37 - 13 Dec 2016, 12:15 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)