Przepustowość sieci Internet & Clinic
#9

primera_p12 napisał: Pozwólcie, że podzielę się moim doświadczeniem. Jestem na Starhub Fibre BB. 3 tygodnie temu, nagle zarówno mój Samsung Smart TV i Smart Blu-Ray Player nie może połączyć się z Internetem. Obie z nich są podłączone wcześniej do Internetu bez żadnego problemu. SMART TV działa prawidłowo od ostatniego sierpnia próbowali wszystkiego, nawet fabrykę zresetować Smart TV nadal nie można połączyć. Ponieważ oba nie może połączyć się z Internetem, ale reszta moich urządzeniami sieciowymi można łączyć więc zadzwonić Samsung pomocy technicznej zamiast Starhub. Samsung wysłał technikiem dół, nawet zmienił Smart TV M / B, wciąż nie może się połączyć. Ponieważ oba urządzenia ma adapterów WiFi, użył jego Mobilephone Starhub skonfigurować hotspot i oba urządzenia mogą łączyć się z Internetem. Po tym telefonem połączenie hotspot, kiedy oba urządzenia zostały ponownie podłączony do mojego Starhub Fibre BB, obie mogą łączyć się z Internetem ponownie i są one uruchomione dobrze do dziś. Więc jeśli ktoś ma problem, u można spróbować tej metody, aby ponownie podłączyć Samsung Smart TV z Internetem. Może jakiś przydział IP DHCP dostaje sprzeczne.
Reply


Messages In This Thread
Przepustowość sieci Internet & Clinic - by nitinpaisa1 - 13 Dec 2016, 04:56 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by chillimaster007 - 13 Dec 2016, 04:57 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by x.xtaz.x - 13 Dec 2016, 04:57 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by faseelapt - 13 Dec 2016, 04:58 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by mandie.nitschke - 13 Dec 2016, 04:59 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by mandie.nitschke - 13 Dec 2016, 05:00 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by sabalatm - 13 Dec 2016, 05:04 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by gastonpineyro - 13 Dec 2016, 05:04 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by slajdb - 13 Dec 2016, 05:06 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by zukodamian - 13 Dec 2016, 05:07 PM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by gangstagaret - 13 Dec 2016, 05:09 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)