Jak w pełni wykorzystać swoją wysoką przepustowość FTTH
#1

cześć   Jestem nowicjuszem i zostały przy użyciu 10M ADSL przez ostatnie wiele lat z SingTel .   Jak mój kontakt kończy się, a ponieważ mam TP drobniejsze w domu, myślę , aby przełączyć się na usługę FTTH .   Zafascynowany wszystkich roadshow w cenie marży , że muszę dodać od mojego obecnego abonamentu miesięcznego mieć wiele fałdy większą przepustowość do mojego domu.   Czy trochę szukać i widząc dobrze wiedzą , a także odkrył , jak bardzo tęskniłem za miniony rok, na kilka tylko za pomocą mojego ADSL Internet i e-maili.   Niewiele jest rzeczy , które chciałbym spróbować kiedy mam 1 g do mojego domu : 1 ) transmisji strumieniowej wideo do mojego inteligentnego telewizora 2 ) NAS ustawiony tak, aby umożliwić FTP i tak jadę albo można go używać jako chmura przesłać moje zdjęcie plików 3 ) Odtwarzanie muzyki za pośrednictwem moich NAS w domu , gdy jestem z miasta 4 ) podłączyć dysk flash w moim routerze portu USB3 dla dostępu do plików i udostępnianie w domu   Czy mogę wiedzieć, co jeszcze mogę zrobić z tym , że w domu BB proszę.   Dziękuję wszystkim z góry.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)