Fibre Newbie pytanie - oferta SXXX
#3

itdaddy napisał: Cześć, Nie jestem pewien, co jest stawka rynku szerokopasmowego w dzisiejszych czasach, ale wygląda Sxxx próbujesz konwertować swoich klientów ADSL błonnika. Zaproponowano $ 31.90 do 300Mbps w stacjonarnej. Czy warto? Obecnie płacę około $ 32 dla linii stacjonarnej ($ 9) i 3Mbps ($ 22.9). Mam inną linię (6Mbps) z umowy, która Obecnie używam. Może wpadnę które następnie i używać dolnej linii kosztu dla niższych kosztach. Myślał, że BB może zejść i może być w stanie uzyskać lepszą cenę później w dół drogi? Na przykład 1GB M1 jest tylko $ 39 .... Tak więc, powinienem 1) upuść mój wiersz 3Mbps ($ 22,9), a następnie dostać nowy plan kilka miesięcy w dół drogi, OR 2) Zapisz się na $ 31.90 ofercie i cieszyć 300Mbps ... Lub jakiekolwiek inne pomysły ... (nie mogę przesłać moje 6Mbps jak to jest w starym planie Mio której jestem prowadzący) Priorytet ma zapłacić najniższą $. Wszystkie opinie są mile widziane. TKU! Widzisz, są one oferują Ci kilka alternatyw dla już przestarzałych technologii. Jeśli nie zdecydujesz się na konwersję, jeden dzień można także zmierzyć się z sytuacją 2G jest przestarzałe w 2017 roku. Warto czy nie, zależy od własnych obliczeń, jestem zbyt leniwy, aby rozbić i analizy dla Ciebie, ponieważ myślę, że to powinno być na własną odpowiedzialność .. Poza tym, jestem zadowolony, aby pomóc mojej najlepszej zdolności w odniesieniu do zapytań technicznych ..
Reply


Messages In This Thread
Fibre Newbie pytanie - oferta SXXX - by spikeball17 - 14 Dec 2016, 03:43 AM
RE: Fibre Newbie pytanie - oferta SXXX - by boy.lover37 - 14 Dec 2016, 03:44 AM
RE: Fibre Newbie pytanie - oferta SXXX - by bhowmikpritam007 - 14 Dec 2016, 03:45 AM
RE: Fibre Newbie pytanie - oferta SXXX - by gastonpineyro - 14 Dec 2016, 03:45 AM
RE: Fibre Newbie pytanie - oferta SXXX - by miczax - 14 Dec 2016, 03:46 AM
RE: Fibre Newbie pytanie - oferta SXXX - by tkrol94 - 14 Dec 2016, 03:47 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)