Pls dwa razy pomyśleć , zanim subskrypcji MyRepublic
#1

I recontracted mój MyRepublic (MR) na wystawie Comex w dniu 28 sierpnia 14. I był prawdopodobnie pomiędzy 1st kilka podpisać recontract cos poszłam pokazać w godzinach lunchu.   Po 1 miesiącu, MR zaplanowane spotkanie, tylko aby anulować wysyłając mi wiadomość SMS. Po czekałem na 2 miesiące, nazwałem je złożyć zgodny dlaczego zwłoki. Aby związek ten problem, MR przechowywane reklamy dla nowych klientów, mimo że nie jest w stanie dostarczyć na moim recontract.   W całym moim 2 lata kontraktu, były też inne kwestie, obiecując Home Voice na wystawie IT, ale nie jest w stanie dostarczyć ją nawet po 6 miesiącach subskrypcji, automatyczne obciążenie wyższą kwotę dla mojego miesięcznego abonamentu, obciążanie $ 150 extra kiedy recontracted, zapłacił $ 69. routerem które dziś till i nie widziałem go i etc.   Aby związek cały problem, dziś wreszcie przyszedł do przeprowadzenia instalacji. Zgadnij, co router ASUS zamówiłem i już zapłacił za nie znalazł odzwierciedlenia w ich zlecenia. Tak więc muszę wziąć urlop ten nadchodzący tydzień i odczekać kilka godzin, zanim w końcu mogę korzystać z usług którego recontracted więcej niż 3 miesiące temu.   Podsumowując, ich model biznesowy jest overpromise klientów na swoje usługi, klientom zablokować poprzez długi okres subskrypcji pierwszy i dostarczyć to, co początkowo było obiecane kilka miesięcy później.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)