Fiber - dobry sygnał , ale słabe prędkości - Pomoc ?
#3

l0nEr_ napisał: Cześć. Obecnie używam połączenia włókien Singtel 300Mbps z modelem dsl7002grv Aztech . Jednak, gdy używam wifi na moim komputerze wewnątrz pomieszczenia , internet zwalnia do indeksowania. Korzystanie z Nexus 7 , speedtest.net pokazuje prędkość pobierania między 2-5Mbps . Jednak, gdy używam analizatora aplikację wifi żeby sprawdzić mój sygnał , to pokazuje , że jest to obecnie -55dBm . Zauważyłem, że wzrost prędkości znacząco do> 20Mbps jeśli mogę zrobić test prędkości przy modemie , z sygnałem poniżej -40 dBm. Jest to ta sama sytuacja dla mojego laptopa Asus . Pomoc. Jak mogę zwiększyć prędkość internetu w pokoju ? Czy mogę korzystać z punktu dostępowego , gdy siła sygnału nadal wygląda dobrze ? Dzięki!! Faktycznie problem ten jest twoja wina adaptera wifi urządzenia. Aby poprawić na wifi po prostu kupić usb dwuzakresowy adapter wifi i podłączyć go do komputera. Znacznie wcześniej sposobem będzie dostać wykonawcy ST do prowadzenia przewodu Cat 5e . Wystarczy zadzwonić 1688 ich zapytać .
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)