Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów
#1

Drodzy zebrani,   Proszę wybacz mi. Jestem raczej nowy konfiguracji szerokopasmowego włókna. Mam skonfigurować sieci i uważam to raczej dziwne z wynikami obtaned z różnych konfiguracji.   Przede wszystkim, mam wstępną problem. Punktem włókna położono tylko moim salonie, ale całego sprzętu, takich jak PC, NAS, PS3, iPhone i takie są w mojej sypialni. W rezultacie, muszę się upewnić, że router ma miejsce w mojej sypialni, tak aby wszystkie moje rzeczy będą mogły znajdować się w zasięgu sieci bezprzewodowej.   Mając to na uwadze, i skonfigurować konfigurację sieci i starał poniżej:   1) ONT ---> Router (Dlink DVG-5402SP w salonie) ---> Prędkość PC = (dl: 150+ Mbps)   2) ONT ---> HomePlug (Aztech HL115EP w salonie) ---> HomePlug (Aztech HL125G w sypialni) ---> Router (Dlink DVG-5402SP w sypialni) ---> prędkości pc = (dl: 30 - 40 Mbps)   3) ONT ---> Router (Dlink DVG-5402SP w salonie) ---> HomePlug (Aztech HL115EP w salonie) ---> HomePlug (Aztech HL125G w sypialni) ---> prędkości pc = (dl: 30 - 40 Mbps)   Konfiguracji 3 powyżej, dlaczego jest taka drastyczna redukcja porównując element (1) (2), (3)? Ja preferuję konfigurację (2), ale zdałem sobie sprawę, że HomePlug może być problemem. Czy to możliwe:   1) w monoterapii lub HL125G 2) zarówno HL125G i HL115EP lub 3) wymaga jakiejś formy aktualizacji firmware?
Reply


Messages In This Thread
Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by davide.arzenton - 18 Dec 2016, 12:14 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by kurtfhouse - 18 Dec 2016, 12:15 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by matthew.p.marotta - 18 Dec 2016, 12:16 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by moresteveo - 18 Dec 2016, 12:17 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by dmcuong.arena - 18 Dec 2016, 12:18 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)