Zalecenie , aby przejść z prepaid do post-paid telefonii komórkowej
#2

sbadriprasad napisał: Cześć chłopaki, Jestem obecnie za pomocą Starhub prepaid. Korzystanie z okazji 128 ($ 28 do 50 dni) z 1,2 GB danych (na 20 $ miesięcznie). Moja całkowite zaangażowanie na miesiąc jest $ 20 (danych) + 15 $ (128 do 30 dni podstawą szczęśliwy Proporcje) = 35 $ miesięcznie. Mogę użyć połączenia lokalne + lokalne sms + 15 $ o wartości połączeń międzynarodowych. Ostatnio kupiłem Singtel Home Broadband z Mio TV. Dzięki, że mogę dodać dowolną mobilną linię, aby uzyskać więcej zniżkę na mój Mio połączenie szerokopasmowe + TV + Telefon + 350 $ rocznie ustawić ręcznie kupon. Czy warto dla mnie, aby przełączyć się z Starhub Prepaid do SingTel post-paid Connection cieszyć dodatkowe zniżki i ustawić ręcznie vouchery? Czy naprawdę warto, czy nie. Potrzebuję twoich kolesi sugestie .. Plan Mio TV Mio daje 25% zniżki tylko dla 4 linii komórkowych i 15% / 20% zniżki dla linii 2 i 3 odpowiednio. Jeśli masz tylko 1 linię pod nazwą, to nie dostanie żadnej zniżki. Jednak abonamentu Singtel dają czas najmniejszą rozmów i większość SMS na swoim stanowisku opłacanym planu. Tak więc zadać sobie pytanie, dlaczego używasz pre-paid na pierwszym miejscu i nie trzeba więcej SMS lub więcej czasu rozmów?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)