Jak skonfigurować kamer DLINK i router dla dostępu z Internetu
#1

Hi ekspertów   Właśnie kupiłem sobie kilka kamer Dlink DCS 5230L IP i router DIR 655. Konfiguracja i wszystko działa poprawnie. Mogę zobaczyć moje aparaty z mydlink stronie, ale teraz muszę konfiguracji dla mnie, aby móc korzystać z nich na moim telefonie. Zasadniczo używam Windows Phone i Dlink nie posiada aplikację Windows Phone.   Szukałem po internecie i dowiedział się czegoś o nazwie Port Forwarding. Wydawałoby się, że z przekierowanie portów, będę w stanie uzyskać dostępu do kamery prosto stosując format IP_Addressort za pomocą przeglądarki. Chodzi o to, że instrukcje teraz wydają się różnić w zależności od marki i jestem zupełnie zagubiony.   Co zrobiłem do tej pory jest ustawienie statycznego IP dla kamer które potwierdziły, że można uzyskać dostęp z mojego laptopa w tej samej sieci LAN. Potem ustawić router do przekazania, że statyczny adres IP do portu. Potem sprawdził mój zewnętrzny adres IP za pomocą whatismyipaddress.com a następnie wszedł IP_Addressort. Nic się nie stało. Sprawdziłem mój ruter i to powiedział mój adres IP WAN jest coś innego. Więc pewne niewielkie zamieszanie tutaj także, co IP powinienem używać? A jak mam skonfigurować mój DCS 5230L i DIR 655 zrobić przekierowanie portów?   Dzięki!
Reply


Messages In This Thread
Jak skonfigurować kamer DLINK i router dla dostępu z Internetu - by mandie.nitschke - 30 Nov 2016, 08:10 AM
RE: Jak skonfigurować kamer DLINK i router dla dostępu z Internetu - by hrdduke - 30 Nov 2016, 08:11 AM
RE: Jak skonfigurować kamer DLINK i router dla dostępu z Internetu - by claresta.diana - 30 Nov 2016, 08:12 AM
RE: Jak skonfigurować kamer DLINK i router dla dostępu z Internetu - by klmandra965 - 30 Nov 2016, 08:13 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)