Singtel : 10Mbps ADSL 150Mbps Broadband lub Fibre Broadband?
#9

gingeroreo napisał: Mój kontrakt się skończy tak dawno temu, ale nigdy nie otrzymał żadnej oferty od nich. Chyba jestem nieszczęśliwa jeden. Chcę wiedzieć więcej zanim będzie Singtel. Już Kena z tych doświadczenia lub po prostu bochup CSO wcześniej. Nie tylko Singtel, Starhub również. Przeniosłem domu w styczniu, powiedział Singtel przenieść mój internet do nowego adresu. W zeszłym miesiącu mój brat się, aby zalogować się na swoje konto na stronie Singtel i byliśmy w szoku, aby zobaczyć nasz dostęp do Internetu w nowym adresem, ale rozliczeniowego addresss wciąż starego adresu. I powiedział, że na swoim koncie rachunek w wysokości $ 125. Moja miesięcy sub jest tylko 23 $, zastanawiam się, jak w ciągu 3-4 miesiącu może wzrosnąć do $ 125, jeśli naprawdę się nieodpłatne. Oczekiwanie na rachunku przyjechać i zobaczyć szczegóły. Jeśli Kena opłata za zwłokę mam zamiar piak piak je za tak nieodpowiedzialne nie informować / pomóc nam zmienić adres rozliczeniowy "coz Myślałem przeniesienie byłoby tyle oczywiste, że nie pozostać w starym miejscu i już powinny one automatycznie zmieni się na nowy adres. Niestety tak nie jest. Myślę, że jest jakaś opłata za przeniesienie.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)