Singtel : 10Mbps ADSL 150Mbps Broadband lub Fibre Broadband?
#2

gingeroreo napisał: I rzeczywiście trzeba tu jakąś pomoc. Obecnie jestem na 3Mbps szerokopasmowego ADSL. Utknąłem z tych 2 opcji: lub Do 10Mbps ADSL mówi, że tam jest dołączony Mobile Broadband z 1GB wolnych danych. Co to 1 GB danych na myśli? Mobilnego szerokopasmowego, które pochodzi z opakowania nie jest nieograniczone korzystanie? Jeśli chodzi o włókna 150Mbps, istnieje linia domu włączone. Co to jest ten dom Linia rzeczą? Czy to ta sama linia telefoniczna których używamy do normalnego domowego telefonicznie? Powiedzieć, że już masz linię telefoniczną w domu już, więc z tej bezpłatnej linii głównej, co się dzieje? Może zastąpić mojego obecnego domu lub linię muszę zrezygnować z mojej starej linii, ponieważ nie jest wolna nowa linia do domu? Czy ta linia, która przychodzi do domu z szerokopasmowego włókna mają żadnego wolnego połączenia od strony wyjścia, itp? Jeszcze jedna rzecz dla światłowodu 150Mbps, to mówi "10% zniżki Komórka Linia". Czy to dotyczy nowego telefonu Rejestracja lub może być używany na dowolnej lub wszystkich istniejących planu mam? Ilu mobile linie czy to zniżka obowiązywać? Tylko jeden lub do wszystkich moich wierszy? Można również 10% zniżki być używany razem z programem zniżki firmowej? Porady doceniane. Tak samo jak ty miesięcy temu ,, teraz już wiem co jest szybkość. Tak proste. Warto wypróbować. Do tej pory nigdy nie żałuje, Ewę jak jestem niska użytkownik ,, mój członek rodziny cieszyć się bardziej niż mnie. (Nie jest członkiem Singtel)
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)