Singtel : 10Mbps ADSL 150Mbps Broadband lub Fibre Broadband?
#4

Andread - Dziękuję za odpowiedź. Postara to sprawdzić z Singtel kiedyś. Po prostu chcę tu pierwszy czek na wypadek gdybym się palił przez ich pracowników . Windowlover napisał: Tak samo jak ty miesięcy temu ,, teraz już wiem co jest szybkość. Tak proste. Warto wypróbować. Do tej pory nigdy nie żałuje, Ewę jak jestem niska użytkownik ,, mój członek rodziny cieszyć się bardziej niż mnie . (Nie jest członkiem Singtel ) Dotychczas 3Mbps służył mi całkiem dobrze. Chcę tylko dostać upgrade Bo chcę zrobić wifi. 10Mbps na $ 31.90 jest tańszy niż 150Mbps na $ 49.90 , ale jestem po prostu zastanawiasz się, czy wolna linia domu i mobilnych zniżki uczyniłoby $ 49.90 znacznie więcej warte. noobiee napisał: Używam 10Mbps kontraktu 1 rok $ 23.45 miesięcznie po $ 5 na linii głównej miesięcznie. Zadzwoń Singtel następnie poprosić o dziale retencji Czy to pochodzi z wolna wbudowanym modemem bezprzewodowej? Próbowałem tej sztuczki wcześniej, ale nie rozumiem. Taki smutny. Operator na linii prostu nalegał ma czegoś takiego.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)