Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne
#4

MianBaoFren napisał: dobrze, że nie można uaktualnić CPU w przyszłości (nie ekonomicznym), ponieważ jest to układ Haswell i osiągnął swój kres życia. Jednakże, może on dodatkowo przedłużyć korzystanie z niej, wykonując podkręcania, jeśli zamierza w przyszłości dowód tego. I będzie naciskać na płycie z97. jeśli u wybrać do podkręcania, należy pamiętać, aby zakupić za chłodzenie procesora (choć podejrzewam, że ma jeden podano, że posiada k CPU). Ile pamięci RAM jest on uruchomiony teraz? może on wykorzystać DDR3 dopiero teraz. 8GB jest liczbą stałe do codziennego użytkowania, ale 16 może być wymagane w przyszłości. ssd i sugeruje zamiar do 480GB z powodu wielkości gier w dzisiejszych czasach. Samsung jest elitarna marka, która dun że u powinien płacić składki za. ZOTAC, PNY i OCZ są niedrogie przyjazne nich. a budżet na monitorze jest zbyt niska biorąc pod uwagę, że u poszukują monitora 1440p @ 144hz. Monitory te zaczynają się od 1k przynajmniej bez zniżki. Jego prowadzenie 8GB RAM. Chciał dostać RAM DDR4. SSD nie ma zbyt wiele gier Tho. Powiedziałem mu, żeby co najmniej 480 zbyt patrząc na samsung 850 evo. Hmm mogę sobie pozwolić, aby pchnąć mój budżet na monitorze 1k Tho. Wciąż myśli, aby uzyskać SAMSUNG 27 "zakrzywiona monitora C27FG70
Reply


Messages In This Thread
Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne - by pulikantishreyareddy - 18 Dec 2016, 09:59 PM
RE: Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne - by ste1505 - 18 Dec 2016, 10:00 PM
RE: Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne - by sunilarts.sudhir84 - 18 Dec 2016, 10:01 PM
RE: Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne - by farmertx - 18 Dec 2016, 10:02 PM
RE: Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne - by picobill - 18 Dec 2016, 10:03 PM
RE: Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne - by xodnum - 18 Dec 2016, 10:04 PM
RE: Budżet i Mid Poziom Gaming Rig Porady potrzebne - by jennifercookqrvxt - 18 Dec 2016, 10:05 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)